O firmě

Od roku 1995 spolupracujeme se společností Skoda Auto a.s., které dodáváme sortiment dílů, především z materiálů karbon-kevlar, kevlar, pohledový karbon a kombinace dle homologací pro její oddělení SKODA Motorsport. Běhemúspěšné patnáctileté spolupráce, jsme nasbírali nespočet zkušeností, zdokonalili naše výrobní postupy a technologie používané při práci s výše uvedenými materiály i jejich užití pro vozidla jiných značek v rallyesportu, včetně jejich výběru a skladby, tak aby byly schopny úspěšně čelit nárokům a zatížení během testů a především ostrých rallye nebo okruhových závodů.

Samozřejmě se nevěnujeme jedinému zákazníkovi, mimo letité a stále technicky náročnější spolupráce s Motorsportem fy ŠkodaAuto a.s., se také věnujeme širšímu okruhu činností souvisejících s automobilovým průmyslem, různým sportovním odvětvím a z části také oblasti zakázkového a designového tuningu. Široké spektrum dílů dokážeme nejen navrhnout, ale i zpracovat modelově, vyrobit potřebné formy, případně povrchově upravit. Jedná se o flockování či matování interiérových dílů, lakování nebo jiná povrchová úprava exteriérových i podvozkových dílů, případně odstínění tepelných zdrojů (např. kotoučových brzd) od ostatního příslušenství automobilů.

Jak je z předchozího odstavce patrné, neorientujeme se ve své činnosti jen na značku ŠKODA ale i např.na MITSUBISHI /8/9/10, RENAULT, PORSCHE, CHEVROLET CORVETTE a další. V poslední době se zabýváme využitím světelných zdrojů jako jsou xenonové výbojky pro přídavné rampy světel s ohledem na jejich svítivost ale i poloviční energetickou náročnost a v neposlední řadě také váhu. Nově také poskytujeme servis a prodej LPG zařízení, doplňků a náhradních dílů firmy Tartarini auto, provádíme výměnu nádrží jak válcových tak toroidních (místo rezervního kola)  revize LPG i pro STK atd.. Všechny výše uvedené materiály, především lamináty s pohledovou vrstvou carbonu nebo pod lak,jak polyester,vinylester tak epoxidovou pryskyřicí nebo  další kompozity s využitím PU materiálů,Al voštin,či jiných zpevňujících komponentů včetně termoplastů, dokážeme kvalitně opravit, což již ocenil nejeden majitel sportovního (závodního) automobilu a především silničního motocyklu. Prasklou či jinak poškozenou kapotáž motocyklu, právě tak, jako rozbitý nárazník závodního vozu nebo sportovní loď dokážeme opravit a z části i zrekonstruovat některé chybějící části, a to za cenu, která je nesrovnatelně nižší než nákup nového dílu!  V neposlední řadě také poskytujeme našim zákazníkům poradenství při využití kompozitů a vybraných plastových nebo laminátových dílů pro motorsport a podobné činnosti. Naše téměř dvacetileté zkušenosti v tomto oboru jsou stále vyhledávanější, žádané a ceněné. Vzhledem k dlouholeté praxi a vlastnímu vývoji je naše činnost v tomto specifickém odvětví pravidelně vyhledávaná mnoha závodními stájemi a dalšími zákazníky, kteří nás sami vyhledali na základě kladných refencí a doporučení. Ostatně ne cana, ale kvalita zpracování a osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás to NEJDŮLEŽITĚJŠÍ. 

Pokud hledáte partnera pro Váš automobilový sport, jste zde na správné adrese :-).

S ohledem na náročnost této oblasti klademe největší důraz na kvalitu zpracování a s tím související činnosti. Jistě je dnes pro většinu zákazníků důležitá cena ale u nás je až na druhém místě. Pokud hledáte pro vaši činnost partnera v této oblasti, jsme tu s našimi vědomosti i zkušenostmi připraveni vám v tom pomoci.