Služby


Hlavním pilířem naší činnosti je kompletní zpracování a zakázková výroba kompozitních dílů pro motorsport, ze špičkových materiálů z karbonu (carbon fibre), karbon-kevlaru, aramidu či různých hybridních nebo dalších kvalitních, popř. atestovaných, léty a praxí prověřených materiálů.  Stěžejní částí portfolia našich výrobků jsou ručně a na zakázku navrhovaná a vyráběná zpětná zrcátka, přídavné (nově xenonové) světelné rampy a části ventilace na závodní (rallye) vozy.

Dále pak zakázková výroba forem a modelů, tvarové úpravy cockpitů automobilů, částí automobilové vzduchotechniky (topení, klimatizace, recirkulace, ventilace), lodí, a lodiček, sněžných a vodních skůtrů atd.

Povrchové úpravy: pískování, lakování, flockování, matování, antiabrazivní vrstvy, ...

Kvalitní a trvanlivé opravy dílů z materiálů: carbon fibre, kevlar, laminát a další kompozitní materiály, včetně termoplastů. Toto již ocenil nejeden majitel sportovního (závodního) automobilu a především silničního motocyklu. Prasklou či jinak poškozenou kapotáž motocyklu, právě tak, jako rozbitý nárazník závodního vozu nebo sportovní lod dokážeme opravit a z části i zrekonstruovat některé chybějící části karoserie, kapotáže, nárazníku a to za cenu, která je nesrovnatelně nižší než nákup nového dílů!